Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
wrazliwy.kids

Kim jesteśmy

Cześć tu Karol, Noe i Olaf!
Mamy dla Ciebie fajny pomysł na zrobienie własnego projektu filmowego!

Projekt Festiwal Wrażliwy Kids powstał by zachęcić dzieci z całej Polski do tworzenia filmów o rzeczach ważnych, wartościowych, trudnych lub inspirujących.
Chcemy nauczyć się czegoś praktycznego - realizować od początku do końca własne filmy, które opowiadają historie z naszego życia i otoczenia.

Chcemy zaprosić młodych twórców na Festiwal Wrażliwy - festiwal dokumentu i reportażu filmowego i prasowego, który odbywa się co roku w Trójmieście. Można tam nie tylko zaprezentować swoje filmy ale także podyskutować o nich z uczniami wielu szkół i znanymi dziennikarzami oraz reporterami.

Projekt Festiwal Wrażliwy Kids tworzymy we trójkę. Trochę pomagają nam rodzice i nauczyciele. Przygodę z profesjonalną pracą nad projektami rozpoczęliśmy podczas Startup Weekend Kids w Warszawie w 2017 roku. Wspierają nas w tym wybitni  eksperci i mentorzy.Oto nasz zespół!

Karol Jensz-Stawowczyk
Cześć, jestem Karol urodziłem się w 2005, chodzę do szkoły podstawowej w Rudawie i muzycznej w Kszeszowicach (gram tam na gitarze). Mieszkam w Brzezince (w gminie Zabierzów, a nie tej koło Oświwięcimia). lubię jeździć na rowerze i lubię koty.
W projekcie podoba mi sie to, że sam nauczyłełm się robić strony internetowe i że tan projekt pomaga innym.
POZDROWIENIA :)Noe Wietoszko
Cześć, jestem Noe i urodziłem się w 2005 roku. Chodzę do szkoły w Będkowicach koło Krakowa.
Mieszkam w Ojcowskim Parku Narodowym.
Lubię koty i wszystkie zwierzaki. Lubię też grać na komputerze i telefonie.
W projekcie najbardziej podoba mi się to, że działamy dla chorych dzieci.
Chętnie też sam nauczę się jak profesjonalnie montować filmy i podkładać pod nie muzykę.

Olaf Rogacki
Siema, jestem Olaf i urodziłem się w 2006r. Chodzę do międzynarodowej szkoły podstawowej MULTISCHOOL im. Stefana Mellera w Warszawie. Mieszkam w Warszawie, na Mokotowie. Bardzo lubię grać w piłkę nożną, biegać i chodzić na  siłownię. W projekcie najbardziej podoba mi się ranking zachowań nauczycieli.

Za projekt Festiwal Wrażliwy Kids dostaliśmy nagrodę STARTUP Z NAJWIEKSZYM SERCEM!
Jesteśmy z niej bardzo dumni :)